Bendruomenė

Drauge mes galime daug daugiau! Bendruomenės jau kuriasi įvairiose Lietuvos vietose. Kokio miesto bendruomenės dalimi norite tapti Jūs?

Kas mus sieja?

Ugdymo šeimoje bendruomenės narius vienija meilė savo vaikams ir atsakomybė už jų ugdymą. Norime, kad Lietuvoje, kaip laisvoje, išsivysčiusioje ir demokratinėje šalyje, būtų užtikrinama galimybė kiekvienai šeimai rinktis tokį mokymo(si) būdą, kuris pagal šeimoje puoselėjamas vertybes ir įsitikinimus yra jiems priimtiniausias. Tokį mokymosi būdą, kurį užtikrina Lietuvos Respublikos konstitucija bei garantuoja Švietimo įstatymas.

Ko mes siekiame?

Siekiame ugdymo šeimoje privalumus parodyti visuomenei, sulaužyti stereotipus apie socializacijos trūkumą, suteikti tėvams įdėjų apie vaikų mokymą ir ugdymą šeimoje.

Ką mes veikiame?

Besikuriančiose bendruomenėse periodiškai vyksta mamų su vaikais susitikimai, kuriuose smagiai leidžiame laiką, dalinamės savo patirtimi apie ugdymą šeimoje. Jei ir jūsų norite tapti mūsų bendruomenės dalimi, Prisijunkite!

Taip pat nuolat kuriame planus, ką galėtume padaryti, kad vaikų ugdymas šeimoje mūsų šalyje vyktų sklandžiai. Norite prisijungti kartu kurti, dirbti, siekti? Tapkite Ugdymo šeimoje asociacijos nariu!

Jei kyla neaiškumų ar turite mums ką pasiūlyti, susisiekite: info@ugdymasseimoje.lt