Išrinkta nauja UŠA vadovė ir valdyba

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Ugdymo šeimoje asociacija atsinaujina – kovo 5 d. vykusiame narių susirinkime buvo išrinkta nauja vadovė ir valdyba. Vadove tapo Akvilė Adomaitytė – trijų šeimoje ugdomų vaikų (būsimos priešmokyklinukės, ketvirtoko ir dešimtokės) mama, ugdymo šeimoje keliu einanti jau trejus metus. Pagal išsilavinimą – Azijos studijų specialistė, sinologė, 10 metų dirbusi diplomatinį darbą, Skaityti toliau …

Ugdymo šeimoje konferencija

2024 m. vasario 24 dieną vyko Ugdymo šeimoje konferencija, kurioje šeimos dalijosi savo ugdymo šeimoje patirtimi. Nuotoliniame renginyje dalyvavo aštuoni pranešėjai ir virš šimto klausytojų.  Pranešimų temos: Kviečiame žiūrėti konferencijos įrašą. Džiaugiamės puikiai pavykusiu renginiu ir pasinaudodami proga primename, kad 2021 metais mūsų bendruomenės senbuviai taip pat dalijosi savo įžvalgomis ir informacija vebinarų serijoje apie UŠ patirtis, Skaityti toliau …

Pajūrio Ugdymo šeimoje bendruomenės susitikimas gruodžio 4 d.

Sveiki! Кviečiame jus visus 2022 m. gruodžio 4 d.  į sodybą „Akmenynė“ – pabendrauti, aptarti aktualius klausimus, susitikti su tais, kurių seniai nematėme, susipažinti su naujai prisijungusiais į besiugdančių šeimoje gretas ar svarstančiais tai daryti. Jei oras geras, kad pirma pasivaikščiotume ar nuo kalnelio pačiuožinėtume, renkamės 14 val., jei blogas oras – šiltai viduje pasėdėti Skaityti toliau …

Naujas pašto adresas

Informuojame, kad pasikeitė asociacijos el. pašto adresas. Nuo šiol laiškų lauksime adresu info@ugdymasseimoje.lt. Jei pastaruoju metu siuntėte mums laišką, bet negavote atsakymo, parašykite mums naujuoju adresu.Atsiprašome už nesklandumus.

Marijampolės regiono šeimos kviečiamos susitikti su UŠ atstovais gegužės 4 d.

Kviečiame visus, besidominčius bei planuojančius pasirinkti Ugdymo šeimoje mokymosi formą, į susitikimą su bendruomenės nariais, kurie jau turi patirties šioje kelionėje.Susipažinsime, pasidalinsime asmenine patirtimi, atsakysime į rūpimus klausimus. Norintys dalyvauti, prašome užpildyti registracijos formą.Likus dienai iki renginio atsiųsime detalesnę informaciją ir priminimą.

UŠ Atmintinė pradedantiesiems

Ugdymo šeimoje asociacija parengė atmintinę Ugdymo šeimoje (UŠ) formą pasirinkusioms šeimoms, kuri, tikimės, padės jums geriau suprasti UŠ procesą ir pasirinkti tai, kas jūsų šeimai tinkamiausia. Subalansuota šeimoms, tačiau tinka ir mokyklų atstovams. Atmintinę galite atsisiųsti čia.

Vilniaus regiono šeimos kviečiamos į susitikimą balandžio 27 d.

Kviečiame visus, planuojančius pasirinkti Ugdymo šeimoje mokymosi formą, į susitikimą su bendruomenės senbuviais. Dalinsimės patirtimi, atsakysime į rūpimus klausimus. Renginys nemokamas, tačiau būtume dėkingi, jei atsidėkotumėte simboline auka pagal savo galimybes (po renginio). Norintys dalyvauti, prašome užsiregistruoti: https://forms.gle/P9F2LRP3cBYDwwnNALikus dienai iki renginio, atsiųsime detalesnę informaciją apie renginio vietą Vilniuje, Antakalnyje.

UŠA kalendorius

Pranešame, kad yra sukurtas Ugdymo šeimoje asociacijos kalendorius, kuriame rasite artimiausiu metu planuojamus renginius, susitikimus, kitą aktualią informaciją. Jei jums tai aktualu, kviečiame prijungti šį kalendorių prie savo paskyros (atsidarę kalendoriaus nuorodą turėtumėte matyti kvietimą pridėti jį prie savo turimų) ir sekti naujienas.